رویه ارسال سفارش

رویه ارسال سفارش:

روش‌های ارسال:

مشتری گرامی، ضمن تشکر از انتخاب شما، خواهشمند است به موارد زیر دقت فرمایید.

ارسال سفارشات در محدوده شیراز از طریق پیک و در سایر مناطق و شهرستانها به واسطه تیپاکس، چاپار و باربری انجام می شود.

برای سفارش‌های خارج از شیراز، کرایه محصول مورد نظر تا باربری و هزینه‌های ارسال از باربری تا محل دریافت سفارش توسط باربری تعیین شده و باربری در اسرع وقت مرسوله را تحویل مشتری می‌دهد.

هزینه‌های ارسال و مدت زمان دریافت مرسولات:

هزینه ارسال برای سفارش‌های ارسالی توسط پیک در محدوده شیراز و خارج از شیراز بر عهده مشتری می‌باشد.

در محدوده شیراز:

  1. حمل کلیه سفارشات توسط پیک صورت می پذیرد.
  2. پس از حمل هر محموله توسط پیک، مشخصات حامل محموله برای خریدار پیامک می شود.
  3. مدت زمان تحویل محموله ها برای سفارشاتی که تا قبل از ساعت 12 ظهر ثبت شوند در همان روز و تا قبل از ساعت ۲۱ تحویل داده میشوند و سفارشاتی که بعد از ساعت 12 ظهر ثبت و صورت حساب آنها صادر شود در روز بعد تا ساعت ۱۷ تحویل شما مشتریان گرامی میگردد. (روزهای جمعه و تعطیلات رسمی محاسبه نخواهد شد)
  4. مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به پیک به هیچ عنوان امکان پذیر نمی باشد.
  5. هزینه حمل بصورت پس کرایه می باشد و مبلغ آن، در محل تحویل از خریدار نقدا دریافت خواهد شد. مبلغ اعلام شده بر مبنای تعرفه و ضوابط پیک و بر اساس وزن و نشانی محاسبه می شود و محصولات ساختمانی 44 هیچ گونه دخل و تصرفی در آن ندارد.

در مراکز استان و شهرستان (بجز شیراز):

  1. برای هر محموله یک شماره رهگیری توسط تیپاکس، چاپار و یا شماره بارنامه های باربری صادر می گردد که این شماره رهگیری بوسیله سرویس پیامک برای شما ارسال می شود.
  2. مدت زمان تحویل محموله ها بین دو تا پنج روز کاری پس از واریز وجه و آماده سازی سفارش می باشد. (روزهای جمعه و تعطیلات رسمی محاسبه نخواهد شد)
  3. مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل کالا به پیک به هیچ عنوان امکان پذیر نمی باشد.
  4. هزینه حمل بصورت پس کرایه می باشد و مبلغ آن، در محل تحویل از خریدار نقدا دریافت خواهد شد. مبلغ اعلام شده بر مبنای تعرفه و ضوابط شرکت تیپاکس، چاپار و یا باربری و بر اساس وزن و نشانی محاسبه می شود و محصولات ساختمانی 44 هیچ گونه دخل و تصرفی در آن ندارد.
  5. امکان دریافت وجه در محل برای سفارشاتی که از طریق تیپاکس، پست و باربری انجام میپذیرد وجود ندارد و میبایست هنگام خرید مبلغ فاکتور تسویه گردد.

پیگیری وضعیت سفارش:

می‌توانید از طریق شماره بارنامه ارسالی پیامک شده برای شما وضعیت سفارش خود را پیگیری کنید.

اطلاعات و شرایط ارسال محصولات:

محصولات ساختمانی 44 سفارش‌ها را به تمام نقاط کشور ارسال می‌کند و چنانچه به هر دلیلی امکان ارسال سفارش در منطقه شما وجود نداشته باشد هماهنگی‌های لازم از طریق تماس تلفنی انجام خواهد شد.